ИТМ. Информационные технологии для менеджмента

ИТ для руководителя, управления, бизнеса

  • NEW!

    Покупайте каталог через редакцию!
  • журнал ИТМ 7-8/2013

    журнал ИТМ 7-8/2013

  • Введите email

  • Партнеры

  • Реклама

10 років експлуатації SAP-систем в НБУ

Posted by it4m на 23.07.2010

У №7-8 ІТМ читайте статтю «Історія використання SAP-систем для автоматизації бізнес-процесів Національного банку України»

Впровадження в Національному банку України систем автоматизації бізнес-процесів з використанням системи SAP є показовим прикладом впровадження бізнес-автоматизації на базі стандартного ПЗ. Зокрема, це впровадження доводить широкі можливості стандартного ПЗ, якщо врахувати, по-перше, те, що його впроваджують у такій унікальній щодо характеру бізнес-процесів та ще й бюрократичній (в позитивному сенсі) організації як Національний банк України, по-друге, з організаційної точки зору об’єктом автоматизації є структура із різноманітними напрямками діяльності, яка має широко територіально розгалужену мережу підрозділів.

Впровадження систем SAP у НБУ є показовим прикладом із точки зору менеджменту цього комплексного і тривалого проекту. З 1997 року, коли почалося впровадження SAP, в НБУ змінювалось керівництво, а стратегічна лінія по впровадженню бізнес-автоматизації лишилась незмінною. Це свідчить, з одного боку, про великий авторитет головних менеджерів цього проекту перед керівництвом банку, яке очолювало банк за цей час, а з іншого боку – про високопрофесійне управління комплексом складних проектів із автоматизації банку протягом тривалого часу. Із цим проектом можна ознайомитись більш детально у матеріалі, який надав редакції Національний банк України для публікації у №7-8.

Реклама

Sorry, the comment form is closed at this time.